قابل توجه روسای محترم گروه مشاوره

 به اطلاع همکاران عزیز می رساند نرم افزار آنلاین مشاور مدرسه فعال شده است . برای ورود به سایت و استفاده از امکانات  آن به طریقه ذیل عمل نمائید :

طریق ورود به سایت و مدیریت پنل استان مربوطه جهت تشکیل پرونده الکترونیکی مشاوره :

۱- ابتدا وارد سایت www.moshavereh.medu.ir شوید.

۲- یوزرنیم و پسورد داده شده را وارد قسمت های خواسته شده نمائید .

۳- بر اساس تعداد مناطق آموزش و پرورش استان شما هم برای کارشناسان مشاوران مناطق یوزر نیم و پسورد تعریف نمائید .( لطفا به بخش راهنمای سایت مراجعه نمائید ) بعد از تعریف یوزرنیم و پسورد برای مناطق آنها نیز می بایست برای همه مشاوران منطقه در همه مقاطع یوزرنیم و پسورد تعریف نمایند .  

نکته ها :

۱- همه مدارس دارای مشاور رسمی بدون لحاظ نوع مقطع می بایستی نسبت به تکمیل اطلاعات دانش آموزان با استفاده از سیستم سناد با وارد نمودن کدملی هر دانش آموز نسبت به تشکیل پرونده مشاوره اقدام نمایند .

۲- به ازای هر مشاور  باید یک یوزر جداگانه تعریف شود . نه بر اساس مدرسه . یعنی اگر مدرسه ای دارای ۳ نفر نیروی مشاور است باید ۳یوزر  اختصاصی برای سه گروه دانش آموزان هر مشاور  تعریف شود .

۳- مشاور با وارد نمودن کد دانش آموزی هر دانش آموز خود اطلاعات فردی را از سیستم سناد مستقیم دریافت خواهد نمود.

 ۴- مدارس غیرانتفاعی (راهنمایی - متوسطه ) ملزم به تکمیل پرونده الکترونیکی مشاوره ای می باشند . و کارشناسان مشاوره مناطق می بایست با معرفی مشاور رسمی دولتی به اینگونه مدارس یوزرنیم و پسورد برای آنها نیز تعریف کنند. و از در اختیار قرار دادن یوزر به مشاوران غیررسیمی جدا خودداری شود.

نظرات (1)

ممنون از اینکه وبسایت ما را لینک کردید

من نیز شما را لینک کردم

www.konkur.in
امتیاز: 0 0
سه‌شنبه 1 آذر‌ماه سال 1390 ساعت 10:00 ب.ظ
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد